DeadlyMu Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rules of Mu [Romanian Version]! [ Versiunea Romana]

Go down

Rules of Mu [Romanian Version]! [ Versiunea Romana] Empty Rules of Mu [Romanian Version]! [ Versiunea Romana]

Писане  b3att1e Вто Авг 26, 2008 9:06 am

Aceste reguli sunt pentru serverul Mu Deadly , unde ele trebuie sa fie respectate de toti jucatorii Serverului. Daca nu veti respecta aceste reguli aceasta va aduce la consecinte grave pentru dvs.


1.Sa nu va folositi de Buguri sau de cheaturi, deoarece daca va vom gasi veti primi 100% Ban.

2.Niciodata nu ucide-ti jucatorii care sunt mai mici decit dvs. Incepind de azi uciderea jucatorilor este interzisa si se pedepsete fara mila. Daca va ginditi, ca ati avut vreun motiv de furt sau ucidere (De exemplu: Furtul Boxului of Invazion sau uciderea unui jucator apropiat voua) , care v-a cauzat ceva probleme , luati legatura cu un Admin. Toate senctiunele adresate catre admin , trebuie sa fie aparate de Screen-shot.

3.Nu vorbiti aiurea si nu folositi cuvinte necenzurate in adresa Serverului sau a adminilor/gm-lor. Aceasta se pedepseste, cu stergerea jucatorului.

4. Daca dvs. sunteti hotarit ca ati suferit material , va rugam sa luati legatura cu administratia sau postati in forum in sectiunea " Жалобы" si noi ne vom uita in timp de 2 ore.

5. Nu cereti haine sau staturi de la admini , sau de la Gm-i. Aceasta este interzis.

6.Daca dvs. faceti reclame la alte servere , aceasta va ajunge , la stergerea acauntului , sau la banarea Ip-ului dvs.

7. Daca dvs. aveti ceva pretentii la Gm-i sau la Admini in anumite lucruri sau situatii va rog nu va intimidati si zice-ti cind. Numai atunci cind dvs. aveti dovezi. Prietenii Adminilor nu am nici plus fata de alti jucatori. Ei sunt la fel ca si toti. Mersi mult.


Aceste reguli am fost facute special , pentru jucatorii serverului Mu Deadly.




Mersi inca odata.




Special for Deadly Mu , Yours
b3att1e.

b3att1e
Администратор
Администратор

Брой мнения : 38
Местожителство : Md,Chisinau
Registration date : 06.08.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите